مبل کلاسیک

نیم ست مبلمان کلاسیک

ست کامل کلاسیک

مبل کلاسیک یکی دیگر از مدل مبلهای پر فروش و محبوب مشتریان می باشد.این نوع مبلمان طوری طراحی و ساخته شده که در خانه های آپارتمان نشینی که متراژ کم دارند به راحتی بتوان آن را با دکوراسیون منزل دیزاین کرد.

ویژگی های مبلمان کلاسیک

  • به راحتی می توان در پذیرایی چیدمان کرد.
  • از منبط کاری قابل چشمگیر و زیبایی استفاده شده است.
  • طرح های که روی دسته، پایه و تاج به کار رفته در واقع چنان طراحی شده که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
  • در قسمت کف و پشت و دسته ها از ابر و فوم سرد استفاده شده.
  • چوب استفاده شده در مبل کلاسیک راش و یا گردو می باشد.

چوب استفاده شده در مبلمان کلاسیک

در مبلمان کلاسیک به دلیل استحکام زیاد از چوب نراد، راش، گردو و بلوط برای ساخت کلاف استفاده می شود و به هیچ عنوان در آن ام دی اف به کار نرفته است و برای دوام بیشتر از کلاف دوبل استفاده می شود. استفاده از این نوع چوب به دلیل اینست که از قارچ زدگی و ترک جلوگیری می کند. مبل کلاسیک سبک تر از مبل سلطنتی می باشد.

رنگ مبلمان کلاسیک

رنگی که در مبلمان کلاسیک به کار رفته بسیار مهم است این نوع رنگ ها براق و پوششی می باشد و طوری باید مبلمان کلاسیک رنگ شده باشد که تمام سطح آن یکدست و بدون حباب باشد و انتخاب رنگ به عهده شما مشتری گرامی می باشد و فقط جنس رنگ در دست تولید کننده است که باعث رضایت مشتری قرار می گیرد.

فوم ویا اسفنج مبلمان کلاسیک

فومی که برای مبلمان کلاسیک استفاده شده فوم سرد می باشد زیرا که کیفیت بسیار بالا و دوام طولانی دارد و اسفنج استفاده شده در آن 30 یا 35 اچ آر می باشد به دلیل سفت بودن و نشیمن نرم تغییر شکل نمی دهد و تمیز کردن آن به راحتی میباشد.

پارچه مبلمان کلاسیک

از پارچه های مختلفی می توان استفاده کرد ولی پیشنهاد ما به شما استفاده از پارچه مبلی شانل، مخمل و میکرو می باشد اگر شما پارچه ای با جنس دلخواه خود را انتخاب کرده اید اصلاً نگران نباشید چرا که بعد از اتمام کار حتماً به قسمت های دوخته شده مبل توجه کنید که سوراخ ایجاد نکرده باشد دوم با دست کشیدن روی پارچه که خواب دارد خواب آن نباید به بریزد و پرز ندهد و مجدد به حالت خواب اول برگردد.

قیمت مبلمان کلاسیک

قیمت مبل کلاسیک به نوع انتخاب محصول و پارچه  بستگی دارد فقط در همین حد اطلاع رسانی می شود که قیمت مبل کلاسیک از مبل سلطنتی کمتر و از مبل راحتر بیشتر می باشد.

ترکیب نیم ست مبلمان کلاسیک

مبلمان نیم ست کلاسیک 4 نفره می باشد که شامل کاناپه 3 نفره+یک عدد تک نفره+ جلو مبلی و عسلی می باشد. و تغییر دادن ست مبلمان کلاسیک باز در دست مشتری می باشد و البته کسانیکه می خواهند به ست خود اضافه کنند می توانند از میزبان مبلمان کلاسیک استفاده کنند. مبلمان کلاسیک درست برعکس مبلمان سلطنتی جای کمتری را می گیرد و چیدمان آن در پذیرای های کوچک راحتر است.

تمیز کردن مبلمان کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 7 =