میزناهار خوری کلاسیک

میز ناهار خوری 10 نفره کلاسیک

میز ناهار خوری 10 نفره کلاسیک

میز ناهار خوری یکی از لوازمی است که زیبائی خاص به منزل شما می دهد در خرید آن باید دقت کرد میز ناهار خوری کلاسیک بر عکس میز ناهار خوری سلطنتی جمع و جور می باشد و راحتر می توان در اتاق و یا آشپزخانه چیدمان کرد. جنس میز ناهار خوری کلاسیک از چوب تراشیده شده و طراحی ظریفی دارد. و رنگ میز نهار خوری کلاسیک به سبک و سلیقه شما مشتریان بستگی دارد ولی اغلب رنگ کرم و یا سفید استفاده می شود. چوب به کار رفته در میز ناهارخوری کلاسیک سفید، افرا و راش می باشد.

میز ناهار خوری 10 نفره کلاسیک

خرید میز نهار خوری 10 نفره کلاسیک اوصولاً برای منازلی که فضای بزرگی دارند و یا خانواده های که پر رفت و آمد هستند. ابعاد ساخته شده در میز های ناهار خوری بستگی به سلیقه مشتری دارد و همچنین انتخاب صفحه میز ناهارخوری که به صورت گرد، بیضی، مربع و یا مستطیل بودن آن نیز به سفارش شما مشتری عزیز بستگی دارد.

میز ناهار خوری 10 نفره

میز ناهار خوری مدرن

وقتی صحبت از میز ناهارخوری مدرن می‌شود، منظور میزهای چوبی که از چوب سخت گردو، راش و افرا ساخته می‌شود. امروزه از ترکیب رنگ قهوه ای و مشکی یا سیاه و سفید در طراحی میز و صندلی آن می شود استفاده نمود. میز چوبی رنگ روشن با صندلی های رنگ تیره ظاهری شیک و مدرن به فضای خانه می دهد. برای زیباتر جلوه دادن میز ناهارخوری لوسترهای مدرن می تواند به زیبایی خانه کمک کند.

ناهار خوری 10 نفره

میز ناهارخوری برای دکوراسیون صنعتی

این نوع میز ناهارخوری اکثرا در کارخانجات، مراکز اداری، تجاری و… کاربرد دارد. طراحی و ظاهر این سبک دکوراسیون به ابزارآلات و لوازم کارخانجات شبیه است. وقتی فضایی به سبک صنعتی طراحی شده است پس قطعا لوازم یا میز ناهارخوری که در آن به کار می رود نیز به سبک صنعتی دیزاین می شود که می تواند جذاب باشد. نمونه های میز ناهار خوری به سبک صنعتی را در زیر مشاهده می‌کنید.

ناهار خوری صنعتی

اندازه‌گیری را فراموش نکنید!

در همین ابتدای کار، قبل از اینکه برای خرید میز به بازار بروید، مکانی که قرار است میز را در آن قرار دهید اندازه بگیرید. اینکه چند نفر قرار است دور این میز جمع شوند یا اصلا شما میز چندنفره می‌خواهید و کدام مدل و سبک را می‌پسندید؟ یادتان باشد بهترین مکان برای قراردادن میزغذاخوری جایی است که نور مناسبی داشته باشد. مثلا جایی کنار پنجره چرا که روشن‌بودن میز، موجب می‌شود که آلودگی‏‌ها و کثیفی‏‌ها زود‌تر دیده شوند.

ناهار خوری کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 19 =