0%

نمایشی از محصولات کلاسیک

مبلمان کلاسیک: کاناپه 3 نفره، کاناپه 2 نفره، مبل تک نفره، جلو مبلی کلاسیک، عسلی کلاسیک، میزبان، شزلون، درازکش، نیمکت، میز ناهار خوری، 10 نفره، 8 نفره، 6 نفره، 4 نفره، 2 نفره

مبل کلاسیک که با هدف معرفی برترین برندهای عرضه کننده مبلمان خانگی، اداری، ویلایی و نیز طراحیکیفیت برتر قیمت مناسب مبل کلاسیک از مدل های بی نظیر و با کیفیت است. طرح این مبل از طرح های روز دنیا بوده و دوام و کیفیت آ ن نیز با محصولات وارداتی برابری می کند.دسته و پشتی های آن دارای قابلیت مکانیزمی هستند.کلاف این مبل ها از چوب روس ساخته شده و دارای یراق دوبل درجه یک است.

ویژگی مبل های کلاسیک با طرح های زیبا و شیک

  • چوب مبلمان کلاسیک

 هنر و رنگی که در طراحی چوب مبل کلاسیک به کار می رود فضایی مطبوع، گرم و دلپذیر را در منزل به ارمغان می آورد. چوب در مبل کلاسیک کاربرد بیشتری نسبت به پارچه دارد اما نسبت به مبل سلطنتی کمتر است. چوب مورد استفاده در این مبلمان ابزار خورده است به عبارتی منبت کاری آن کم است یا مثلا سر گل تاج کاناپه سه نفره دارای منبت کاری ریزی می باشد. جنس چوب مورد استفاده در طراحی مبل کلاسیک بیشتر از توسکا می باشد. یکی دیگر از موارد استفاده از رزین است که دیگر مانند گذشته مرسوم نبوده و امروزه بیشتر از ABS استفاده می نمایند. ABS بسیار بهتر از رزین بوده و مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان قرار گرفته است. در واقع با کیفیتی عالی که دارد؛ کاملا برگشت پذیر به چرخه تولید می باشد.

  • پارچه و رنگ مبل کلاسیک

پارچه هایی که در این نوع مبلمان استفاده می شود معمولا کژوال هستند. در واقع در تولید و طراحی آن نیازی به پارچه هایی که در مبل های استیل سنگین به کار می رود؛ نیست. رنگ فندقی روشن برای طراحی میل کلاسیک کاربرد فراوانی دارد. یکی از رنگ هایی هم که امروزه تقاضای زیادی دارد؛ کاربرد رنگ روستیک (Rustic) در طراحی مبل کلاسیک است. رنگ روستیک عاری از تناژهای براق و رنگ های تند بوده و در عوض رنگ های متنوع و لطیف دنیای طبیعی را شامل می شود. مثل رنگ های طبیعی و رنگ سنگ یا خاک.

  • حجم مبلمان کلاسیک

مبلمان کلاسیک سبک و کم حجم بوده و فضای کمی از منزل را اشغال می کنند. در عوض طراحی لاکچری و بروزی داشته و با قیمت مناسبی هم که دارد؛ اکثر زوج های جوان خواهان آن بوده و یا برای جهیزیه این کار را سفارش می دهند. یکی دیگر از موارد مهمی که برای خانم ها بسیار حائز اهمیت است سبک بودن آن است و اینکه می توانند به راحتی اطراف آن را تمیز و نظافت نمایند.

  • ست مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک معمولا با ست کامل هفت نفره در نظر گرفته می شود. در واقع از یک کاناپه سه نفره، یک دو نفره و دو عدد تک نفره است که با میزهای جلو مبلی عسلی و کوسن هایی با طراحی های زیبا توأم می باشد؛ تشکیل شده است.

مبل کلاسیک

همان‌طور که احتمالاً برای شما هم پیش‌آمده، اغلب انسان‌ها در مواجه با منبت‌کاری‌های استادانه این سبک از مبلمان محو کاری‌های ظریف و زیبای دسته و پشتی مبل کلاسیک می‌شوند. مبل کلاسیک منبت‌کاری‌هایی بر روی بدنه خود دارد که متعادل‌ بوده و از ظرافت دل‌نشینی برخوردار هستند. نقش‌هایی و طراحی که از طریق منبت‌کاری روی این مبل‌ها ایجاد می‌شود حالت سنتی و قدیمی داشته و هنر دست طراحانی است که این نقوش و خطوط را چنان بر روی مبلمان اجرا می‌کنند که هر بیننده‌ای را محصور خود می‌کند.

مبل کلاسیک

درواقع سبک کلاسیک باوجوداینکه از قرون قبل مهمان منازل ما است ولی هیچ‌وقت جایگاه خود را از دست نداده و در بین ایرانی‌ها هم از محبوبیت خاصی برخوردار است. دراین‌بین یکی از اصلی‌ترین ارکان جدایی‌ناپذیر این سبک پرطرفدار مبلمان کلاسیک است. مبلمان کلاسیک دارای ظاهری اصیل، ظریف و زیبا است و بیشتر به اثر هنری شباهت دارد، بنابراین همین موضوع عاملی برای محبوبیت این سبک به‌حساب می‌آید مبلمان کلاسیک با توجه به اصول طراحی دارای یکسری مشخصه مهم و بارز می‌باشد

مبل کلاسیک

به‌طورکلی مبلمان و وسایل نشیمن را می‌توان قالب‌های اولیه و مهم‌ترین المان در هر اتاقی نامیدبنابراین خرید مبلمان مناسب بسیار بااهمیت بوده و در انتخاب درست آن باید به اصول طراحی داخلی وفادار باشید. درواقع توجه داشته باشید که انتخاب مناسب‌ترین و بهترین مبلمان برای یک فضا باعث می‌شود شرایط آن فضا ازنظر کاربرد و ظاهر مطلوب باشد و در کنار آن در بازسازی و ایجاد فضایی گرم و صمیمی نقطه تمرکز منزل محسوب شود. لازم به ذکر است که منظور از نقطه تمرکز منزل یک تابلو، شومینه و یا یک پنجره بزرگ است که به دیوار تکیه داشته و مبلمان دورتر از دیوار و دورتادور چیده می‌شوند.

مبل کلاسیک
استفاده از مبل کلاسیک منحصر به فضاهای بزرگ نمی با‌شد، بلکه در خانه و یا محیط هایی با مساحت کمتر می توان از مبل های کلاسیک نقلی و در ابعاد کوچک به زیبایی تمام مورد استفاده قرار داد، حتی در بعضی مواقع، در خانه های کوچک و نقلی می توان با یک بررسی اجمالی و در نظر گرفتن شرایط محیط، شامل ابعاد مکان قرار گیری مبل ها و جزئیات آن، می توانید با استفاده از این سبک مبل ها به کالبد خانه و محل زندگی تان روح تازه ای بدمید.
مبل کلاسیک
در مبلمان کلاسیک، یکی از ویژگی های منحصر به فرد در تولید آن ها این است که همواره تولید کننده سعی بر آن دارد که بتواند هویت تاریخی را با حفظ ارزش ها و زیبایی ها، در آن بگنجاند، دلیل اصلی این موضوع که هر بار ما این مبلمان را مشاهده می کنیم، باعث چیره شدن ابهت این مبل ها به ما می شود و اندکی مبهوت زیبایی و اصالت آن می شویم. در سایت آقای مبل به اصالت مبلمان پی خواهید برد.
مبل کلاسیک
امروزه با توجه به شرایط و نحوه زندگی افراد منظور انتخاب اکثر افراد به سبک آپارتمان نشینی افراد برای زینت بخشیدن به محل اقامت خود در خانه های کوچک آپارتمانی، حتماً در اسباب و اثاثیه خانه شان کالایی به اسم مبل و یا شبیه آن وجوددارد و می توان آن را بخش جدا نشدنی از اسباب مورد استفاده انسان قلمداد کرد.
مبل کلاسیک
انواع مبلمان کلاسیک و مدرن و یا انواع مبلمان راحتی و استیل در مجموعه‌های کامل و نیم ست طراحی می‌شوند تا افراد بتوانند متناسب با سبک و طراحی داخلی خانه‌هایشان، مدل مورد علاقه و همین‌طور موردنیازشان را انتخاب کنند. زمان انتخاب مبلمان علاوه بر در نظر گرفتن مدل آن باید در مورد جنس اجزای آن نیز دقت لازم را به خرج داد. جنس پارچه یا چوب به کار رفته در مبلمان تأثیر زیادی در راحتی و همین‌طور زیبایی و البته قیمت مبلمان دارد.
مبل کلاسیک
امروزه مبلمان به یکی از اصلی‌ترین اجزای دکوراسیون خانه تبدیل‌شده که تأثیر زیادی در طراحی و زیبایی خانه خواهد داشت. وقتی صحبت از مبلمان می‌شود منظور مجموعه‌ای است که به‌عنوان مهم‌ترین وسایل خانه برای نشستن به کار می‌رود همچنین در کنار این کاربرد نمی‌توان نقش آن را در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل نادیده گرفت. بنابراین انتخاب طرح و مدل مناسب در میان انواع مبلمان راحتی کلاسیک، مدرن و یا استیل به دقت ویژه‌ای نیاز دارد چرا که در صورت انتخاب نا مناسب بسیاری از زیبایی‌های منزل ما دیده نخواهد شد.
مبل کلاسیک
درگذشته اتاق‌های خانه با فرش و پشتی‌های دست‌بافت چیدمان می‌شد. اما امروزه دیدن این خانه‌ها فقط حس نوستالژی را در ما زنده خواهد کرد. زیرا با تغییر سبک زندگی‌ها تمامی جنبه‌های زندگی تحت تأثیر این تغییرات قرارگرفته تا جایی که دیگر نمی‌توانیم خانه‌ای بدون مبلمان را در ذهن خود تصور کنیم اگر امروز وارد خانه‌ای شویم که مبلمانی در آن نباشد و مجبور باشیم به شیوه‌ی گذشته روی زمین بنشینیم شاید برایمان عذاب‌آور باشد. این روزها انواع مبلمان مدرن و مبلمان کلاسیک و مبلمان راحتی جزو جداناپذیر دکوراسیون هستند.

نمونه کارهای مبل کلاسیک

مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک
مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک

ترکیب نشیمن : یک عدد کاناپه 3 نفره، چهار عدد مبل تک نفره، دو عدد صندلی میزبان، یک عدد جلومبلی (میز وسط) و دو عدد عسلی لازم به ذکر است که مشخصات مبل کلاسیک  جنس چوب از راش و گردو می باشد، رنگ بندی پارچه به سلیقه مشتری عزیز می باشد. کف فوم سرد شرکتی با ضمانت کالا با خرید از آقای مبل به آرامش خواهید رسید. کلیه مدل مبلهای به دخواست مشتری ست خواهد شد یعنی ترکیب کردن مبل به دستور شما می باشد.

مبل کلاسیک یکی از محبوب‌ترین انواع مبلمان است که قابلیت ست شدن با انواع سبک‌های دکوراسیون را داراست. این سبک از مبلمان تاریخچه قدیمی دارد و در اکثر کشورهای غربی بسیار پرطرفدار است، برخی‌ها از این مبلمان با نام مبل نیم ست یاد می‌کنند. اگر قصد انتخاب و خرید مبلمان کلاسیک  را دارید به برند و یا اسم آن توجه نکنید فقط به جنس و داوم آن دقت فرماید که در سایت آقای مبل کلیه مدلهای گذاشته شده مستقیم با خود تولید کننده در ارتباط خواهید بود و مبل با قیمت مناسب و کیفیت بالای در اختیار شما خواهند گذاشت.

مشخصات مبل کلاسیک خوب

کیفیت یک مبل بسیار فراتر از چیزی است که در ظاهر به ما نشان می دهد. به همین دلیل است که دو مبل کاملاً مشابه می توانند دو کیفیت کاملاً متفاوت داشته باشند. مسلماً زیبایی و ظاهر مبل اهمیت بسیار زیادی دارد اما در نهایت آن چه که در مراحل ساختش اتفاق می افتد کیفیت آن را مشخص می کند. با وجود تنوع طرحها و مدلهای مبلمان کلاسیک و عرضۀ آن توسط فروشگاهها و تولیدیهای متعدد بحث کیفیت مبل کلاسیک بسیار اهمیت پیدا کرده است. مهمترین سوالی که برای کسانی که قصد خرید این مبل را دارند پیش می آید این است که مشخصات مبل کلاسیک خوب چیست و چطور می توان یک مبل کلاسیک خوب را از بین انبوه مدلها و فروشگاهها انتخاب کرد. برای آن که بتوانید کیفیت یک مبل را بسنجید باید معیارهای مختلفی از جمله کلاف یا فریم، نشیمن گاه، تکیه گاه و همین طور پارچه و تودوزی آن را بررسی نمایید. قیمت نیز عامل مهمی است. هستند جاهایی که قیمت یک سرویس مبلمان کلاسیک را با غذاخوری بسیار پایین اعلام می کنند هرچند قیمت بالا در نمایشگاههای پُر زرق و برق هم عاملی بر کیفیت بالای یک مبل نیست. آقای مبل در ادامه ویژگی مبل کلاسیک خوب را برای خریداران و علاقه مندان به این مبل زیبا با ارائه عکسهایی از بهترین مبل های کلاسیک بازار بیان می کند پس در ادامه همراه ما باشید.

مدل و طرحهای مبل کلاسیک

بدون هیچ تعارفی مدل و طرح مبلمان کلاسیک کانون تعادل تناسب و هماهنگی است که در هر زمانی می تواند چشم خریداران و علاقه مندان را حتی از پشت ویترین فروشگاه بقاپد و می تواند نقطۀ قوت یک مبل کلاسیک خوب باشد. مدل های مبل های کلاسیک بسرعت در حال تغییر و بروز رسانی هستند و این شاید یکی از تفاوتهای آن با مبل استیل و مبلهای دیگر باشد. تنها راه برای انتخاب یک مدل زیبا و جدید گشت و گذار در بازار مبلمان است. اینترنت و فضای مجازی می تواند ایده های خوبی در این زمینه به شما دهند و کاملاً ذهن شما را در این مورد باز می کنند.

نکاتی مهم و کاربردی در مورد مبلمان

یکی از مسائلی که در خرید مبلمان به آن توجه بسیاری می شود طول عمر مبلمان است دلیل این که چرا این موضوع اهمیت زیادی دارد را می توان در این مورد دانست که معمولاً این وسایل به سرعت در منازل یا محیط های کار تعویض نمی شوند و از این رو کیفیت چوب، پارچه مبل و … مهم است. عوامل بسیاری وجود دارد که به کمک آن ها می توان طول عمر این وسایل را افزایش داد. در ادامه به بیان برخی از این موارد می پردازیم:

  •  اگر فضایی که در آن از مبلمان استفاده می کنید نور گیر است سعی کنید آن ها را جوری قرار دهید که در معرض نور مستقیم نباشند و اگر امکان این کار وجود ندارد می توانید از یک پارچه ضخیم یا کاور بر روی آن استفاده کنید.
  •  اگر گرد و خاک زیادی به محیطی که از مبلمان استفاده می کنید وارد می شود هر هفته گرد و خاک را به وسیله جاروبرقی تمیز کنید چون این گرد و خاک باعث کدر شدن رنگ آن می شود.
  •  اگر از مبلی استفاده می کنید که از جنس چرم است هر دو هفته یک بار با یک دستمال مرطوب آن را تمیز کنید.
  •  مبلمان خود را در نزدیکی بخاری یا شومینه قرار ندهید چون حرارت باعث خرابی و پایین آمدن کیفیت آن می شود.
  •  اگر از بخارشو برای تمیز کردن مبلمان خود استفاده می کنید توجه داشته باشید که بخار وارد شده به آن بعد از مدتی باعث پوسیدگی می شود پس باید به مقدار بخاری که برای تمیز کردن استفاده می کنید توجه داشته باشید.
  •  در نهایت با استفاده درست و اصولی در مبلمان و روش های نگهداری آن مانند استفاده از کاور، تمیز کردن مرتب ، نخوابیدن بر روی مبل، عدم استفاده از مبل به عنوان چهار پایه، مراقبت از رنگ مبلمان، خودداری از گذاشتن وسایل سنگین به مدت طولانی بر روی مبلمان و … می توان عمر مفید این نوع وسایل را افزایش دارد.