مبل کلاسیک

عسلی مبل کلاسیک

جلو مبلی و عسلی کلاسیک

عسلی مبل کلاسیک

تصور کنید مهمانی به منزل شما آمده است و روی مبل بدون دسته شما نشسته است؛ شکی نیست که مبل بدون دسته شما ظاهر فوق‌العاده زیبایی دارد و بی‌نهایت هم راحت است.

همه چیز خوب به‌نظر می‌رسد، تا زمانی که با سینی چای مقابل مهمان خود می‌ایستد و چالش بزرگی را برای او به‌وجود می‌آورید. او به دنبال فضای مناسبی برای قراردادن فنجان چای خود بود!

درست در همین زمان شما متوجه جای خالی یک میز مناسب در کنار مبل می‌شوید.

بنابراین بهتراست، قبل از چنین رویدادی میزهای عسلی مورد نظر خود را تهیه کنید. در انتخاب میز برای مبل بدون‌دسته به‌خاطر داشته‌ باشید که ارتفاع مناسب میز کنار مبل تا زیر آرنج فردی است که روی میز نشسته است.

در واقع بهتر‌است؛ میز حدود ۵ تا ۷ سانتی‌متر از محل قرارگیر‌ی آرنج پایین‌تر باشد. این اندازه را یادداشت کنید و میز عسلی طلایی یا ساده خود را برای کنار مبلمان راحتی خود انتخاب کنید.

عسلی مبل راحتی

چگونه میز عسلی مناسب خانه‌ خود را انتخاب کنیم؟

میز عسلی از جمله اقلامی است که در بخش‌های متفاوت مبلمان منزل به کار برده می‌شود. در واقع این میزها بخش عمده‌ای از مبلمان را به خود اختصاص می‌دهند.

مبلمان بدون حضور این میزها چندان سودمند نخواهد بود. چرا که این میزهای نقلی نه تنها زیبایی چشم‌نوازی در فضا به‌وجود می‌آورند؛ بلکه پذیرایی و میزبانی را به مراتب دلچسب‌تر می‌کنند.

در نگاه اول شاید این میزها چندان کاربردی به‌نظر برسند. اما کافی‌است با کاربردهای انواع میز عسلی در دکوراسیون‌های متفاوت آشنا شوید؛ اگر دیزاین مناسبی را برای میز عسلی جلو مبلی خود در نظر بگیرید؛ از زیبایی و کارایی این میزها حیرت‌زده خواهید شد.

در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از ویژگی‌های این میزها و انواع میزهای عسلی و موارد استفاده از این میزها بیشتر آشنا شوید؛ چرا که کمبود یک میز عسلی تمام عیار در دکور شما احساس می‌شود.

میزبان مبل کلاسیک به همراه عسلی

ویژگی یک میز عسلی چیست؟

یک میز عسلی از جمله لوازمی است که مبلمان اتاق‌نشیمن یا پذیرایی را کامل می‌کند. یک میز جلو مبلی مناسب علاوه بر زیبایی، هویت میزبان را نیز به معرض نمایش می‌گذارد.

چرا که میزها عسلی کارکردها و کاربردهای متفاوتی دارند؛ بنابراین اینکه شما از میزهای عسلی در چه فضاهایی استفاده می‌کنید، گویای حقایق بسیاری خواهد بود.

میز عسلی در رنگ‌های متفاوتی عرضه می‌شود. در ساخت این میزها از مواد اولیه مختلف نیز استفاده می‌شود. طراحی‌های به‌کاررفته در بخش دیزاین این میزها نیز بسیار متنوع است.

میز عسلی سلطنتی، کلاسیک، مدرن، فانتزی، تاشو، فلزی، چوبی، پایه‌دار، چرخ‌دار، یک نفره، کوچک و بزرگ و بسیاری مدل‌های دیگر در بازار موجود هستند. اما شما هستید که تصمیم می‌گیرید؛ کدام مدل مناسب دکور منزل شما است.

مبل راحتی

انواع میز عسلی از نظر جنس

پرکاربرد ترین چوبی که در ساخت میز جلو مبلی و میز عسلی استفاده می شود ، چوب راش و ام دی اف می باشد ولی همانطور که گفته شد بهترین ، بادوام ترین و حتی می توان گفت یکی از ارزان ترین چوب هایی که در ساخت جلو مبلی و میز عسلی بکار می رود همان چوب راش می باشد .

جلو مبلی و عسلی کلاسیک

طراحی متناسب با اجزای دیگر منزل

در منزل خیلی از وسایل مانند پرده ، مبل ، میز ناهار خوری ، فرش و……. وجو دارند و شما قبل از خرید عسلی باید ببینید که  میز عسلی با طرح ها و رنگ های آن وسایل ، تناسب دارد یا نه . دقت کنید اگر این تناسب را رعایت نکنید پس از مدتی از آن خسته می شوید.

فضای جلوی مبل را در نظر بگیرید

همواره یکی از مشگلاتی که اکثر خانواده ها دارند کمبود جا می باشد . تقریبا میشود گفت این کمبودجا در بعضی از جا ها آنقدر کم است که کاررا برای انتخاب اجناس و طراحی سخت می کند . بهترین فاصله ی مناسب بین میز جلو مبلی و مبل حدودا 30 تا 50 سانتی متر می باشد .

پس حتما هنگام خرید به فضای جلوی مبل دقت کنید تا این فاصله رعایت شود .

مبل راحتی دیزاین عسلی

در آخر

عسلی کارایی و زیبایی را همزمان به دکور خانه شما تقدیم می‌کند. کافی‌است پس از به‌پایان رساندن چیدمان منزل چند قدم دورتر بایستید و نقاط خالی را علامت بزنید.

روی مبلمان بنشینید و با یک فنجان چای از خود پذیرایی کنید؛ آیا جای چیزی خالی احساس نمی‌شود؟ میز عسلی از جمله اجزای کاربردی مبلمان است. نیازهای خود را در گوشه و کنار منزل شناسایی و میزهای عسلی موردنظر خود را انتخاب کنید.

علاوه بر این‌ها میزهای عسلی تزئینات زیبایی منزل شما در زاویه ‌دید حاضران قرار می‌دهند و این خود بر زیبایی فضا می‌افزاید. در خرید میز عسلی اندازه فضا و رنگ و نیازهای خود را به دقت در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + یازده =