کثیف شدن مبل ها یک واقعیت غیر قابل انکار است. اگر شما خیلی حساس هم باشید بلاخره مبلمان منزل تان بعد از مدتی کثیف خواهد شد یکی از دلایل کثیفی ها، لباس هایی است که با پارچه مبل در تماس هستند لباس ها با توجه به نوع جنس و رنگ پارچه، و میزان آلودگی که روی سطح آنها می‌نشیند باعث کثیف شدن مبل ها می‌شوند. مورد بعدی کودکان هستند. کودکان با توجه به سنشان معمولا توجهی به تمیز نگه داشتن محیط اطرافشان نمی‌کنند و باعث کثیفی هایی بر روی وسایل منزل میشوند و معمولاً این کار ها را سهواً انجام می‌دهند و در آخر حیوانات خانگی هستند حیوانات خانگی یکی از دلایل رایج کثیفی مبلمان منزل هستند، پشم حیوانات خانگی هم یکی از رایج ترین معضلات نگه داشتن حیوان در منزل است.

شتشو بخارشور
شستشوی مبل
شستشوی مبل

قیمت مبل شویی

مبل شویی
مبل شویی
 • شستشوی مبل7 نفره 170/000 تومان

 • شستشوی فرش ماشینی متری 7/000 تومان

 • شستشوی فرش دستبافت،ابریشمی متری 10/000 تومان

 • شستشوی موکت متری 3/000 تومان

شستشوی یک فرش رایگان

شستشوی پارکت، سرامیک، لمینت، تاتامی

محافظ ریشه فرش(برای فرش های دستبافت و ماشینی خشکشویی فرشهای مساجد)(متری 7/000)

خشکشویی فرش نمازخانه ارگانها،ادارات، شرکتها، سینماها(متری 7/000)

نکته :

تمام شستشو ها با شامپو خارجی انجام می پذیرد با دستگاه داخل منزل و یا محل کار در کمتر از یک ساعت کاملاً تمیز و خشک تحویل داده میشود.

سرویس به تمام نقاط تهران، کرج و حومه انجام پذیر می باشد.

شستشوی مبلمان در منزل با دستگاه

بعضی از مبل شویی ها، به جای شستشو با دست، از دستگاه مبل شویی برای تمیز کردن مبلمان استفاده می کنند. دستگاه مبل شویی، دستگاهی مکانیزه است که با کمک آن می توان سطوح افقی و عمودی مبل را به راحتی شست و تمیز کرد. در دستگاه مبل شویی، یک مخزن برای جمع آوری آب تمیز و یک مخزن برای جمع آوری آب کثیف تعبیه شده است. هم چنین یک موتور مکنده قوی نیز دارد که عمل مکش آلودگی ها و ذرات را انجام می دهد. تولید کف در این دستگاه، توسط کمپرسور انجام می شود. از مهم ترین مزیتهای دستگاه مبل شویی، تولید فوم و کف است. فوم، غلظت زیادی دارد؛ به همین دلیل روی سطح مبل می ماند و آلودگی ها را در خود حل می کند. به دلیل داشتن قدرت پاک کنندگی زیاد استفاده از دستگاه مبل شویی، روشی بسیار عالی برای شستشوی انواع مبلمان است. که این امکان در اختیار شماست.

برای خشک کردن و از بین بردن کف های پاشیده روی سطح مبل از موتور مکنده دستگاه مبل شور استفاده می شود. همه آلودگی ها و کثیفی ها به همراه آب و کف با دستگاه مکش می شود و به مخزن مخصوصی که برای آب کثیف روی دستگاه مبل شور نصب شده، منتقل می شود. تجربه کسی که مبل شویی با دستگاه را بر عهده دارد بسیار مهم است. نحوه صحیح شستشوی مبل و خشک کردن آن بستگی به مهارت کارگر مبل شور دارد. این دستگاه می تواند بخش زیادی از آب و رطوبت مبل ها را با موتور مکنده از بین ببرد و مبلمان به صورت تقریبا خشک شده تحویل داده می شود. که این کار توسط کادری مجرب و انتخاب بهترین مواد شوینده، قادر به ارایه خدماتی متمایز و برتر می باشیم. فقط با یک تماس بدون هیچ زحمتی با شستشوی مبل و صاحب منزل تمیز و آراسته شوید.

شستشوی مبلمان در منزل شامل خدمات شستشوی مبل ها و کاناپه ها، صندلی های ناهارخوری با نشمین گاه یا پشتی پارچه ای، کوسن ها و غیره می باشد که معمولاً جهت نظافت و خانه تکانی یا به صورت دوره ای منظم در شرکت ها یا خانه هایی که از یک حیوان خانگی نگهداری می کنند یا جهت رفع لکه های چربی بعد از مهمانی ها ارائه نیز می شود. همچنین اگر مبلمان منزلتان بوی سیگاری به خود گرفته اند، استفاده از این سرویس می تواند راه خوبی برای از بین بردن این بوی نامطبوع باشد. خدمات شستشوی مبلمان، شستشوی صندلی ناهارخوری، شستشوی کاناپه و مبل مخمل در خانه از دیگر خدمات آقای مبل می باشد که در تمام محله های این کلان شهر فعالیت داشته خدمات مبل شویی را با کیفیت عالی وقیمت مناسب به شما همشهریان گرامی ارائه داده و توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

شستشوی فرش در منزل با دستگاه

قالیشویی در منزل با دستگاه به وسیله مواد شوینده مناسب فرش برای پاک کردن کامل لکه‌های کثیف و چربی انجام می‌شود. در واقع دستگاه‌ها به دلیل دارا بودن فناوری‌های به روز کیفیت و سرعت شستشو را افزایش داده‌اند. مجهز بودن دستگاه شستشو به موتور حرکتی باعث یکنواخت کردن عملیات نظافت و کیفیت بالای شستشو شده است. در واقع استفاده از این روش مانع از رشد باکتری‌ها خواهد شد به این منظور که شاید با استفاده از روش سنتی نتوانید آلودگی‌های فرش را به خوبی پاک کنید و یا هنگام شستن مواد شوینده از روی فرش به درستی این کار را انجام ندهید. همچنین قالیشویی در منزل با دستگاه به منظور جلوگیری از تغییر رنگ فرش، قاتی شدن رنگ‌ها، زرد شدن ریشه‌های فرش، کاهش کیفیت فرش و… صورت می‌گیرد. چرا که دستگاه‌های شستشو فرایند لکه‌گیری، استفاده از پاک‌کننده‌ها و مواد شوینده مناسب برای هر نوع فرش و در آخر آبکشی و خشکشویی فرش را کاملاً دقیق و با کیفیت انجام می‌دهند تا از آسیب رساندن به بافت فرش جلوگیری شود.

شستن مبل کلاسیک و سلطنتی در منزل

انتخاب بهترین مبل شویی در منزل کار ساده‌ای نیست. شرکت‌های زیادی به وجود آمده‌اند و این خدمات را به بهتربن نحو ارائه می‌دهند. اما برای این‌که مبل شویی معتبر را از نامعتبر تشخیص دهید می‌توانید از نظرات و کامنت‌های دیگران بهره بگیرید و انتخابی درست داشته باشید. زیرا با سپردن مبلمان خود به کسانی که در زمینه مبل شویی در منزل تخصص ندارند می‌تواند باعث آسیب دیدن مبلمان شما شود و هزینه‌های زیادی را برای تعمیر مبلمان به ارمغان بیاورد. بنابراین با اطمینان خاط با آقای مبل تماس بگیرید.

به دلیل اینکه زمان زیادی را بر روی مبل‌ها سپری می‌کنیم، لکه‌های مختلفی می‌تواند روی مبل ایجاد شود. دست آلوده، غذاها، میوه ها، سس، لوازم تحریر، عرق بدن انسان، لکه های رنگ، قهوه، جوهر و بسیاری دیگر از چیزهایی که روزانه با آن سر و کار داریم روی لوازم ارزشمندی مانند فرش، مبل، میز چوبی و… لکه ایجاد می کنند. بسیاری از لکه ها به سادگی و با دستمال مرطوب پاک می شوند اما از بین بردن برخی دیگر نیاز به دقت بیشتری دارد. برای اینکه سمج ترین لکه های روی مبل را پاک کنید باید به محض کثیف شدن مبل ها را تمیز کنید. پاک کردن لکه های قدیمی گاهی در منزل امکان پذیر نیست و باید از خدمات مبل شویی در منزل استفاده کنید. با یک تماس آقای مبل  در خدمت شما هست با کمترین هزینه مبل و فرش و خودتان را به روز اول برگردانید.

ممکن است این مرحله نیز برایتان سخت و وقت گیر باشد! از طرفی دقت در انتخاب نوع ماده شوینده و نحوه مبل‌شویی نیاز به تخصص دارد. پس می‌توانید این کار را به یک شرکت معتبر و مطمئن بسپارید. شرکت معتبر با نیروهای حرفه‌ای و قابل اعتماد خود می‌تواند در این مرحله در کنار شما بوده و بهترین خدمات مبل شویی تخصصی را در مدت زمان اندک برای شما انجام دهند. پس هرگز نگران این مرحله نباشید. همچنین خدمات مبل شویی با دستگاه بسیار سریع تر از مبل شویی به روش دستی انجام می‌گیرد و کلیه خدمات مبل شویی حدود 2 الی 3 ساعت زمان می‌برد. با سفارش از خدمات مبل شویی آقای مبل با یک تیر دو نشان می‌زنید چرا که با ارزان‌ترین قیمت مبل شویی، از بالاترین کیفیت مبل شویی بهره می‌برید و تغییری اساسی در مبل‌های خود بوجود می‌آورید.

خدمات مبل شویی و شستشوی مبل همیشه پردرخواست است. این سطح درخواست برای مبل شویی در فصل نزدیک بهار و با شنیده شدن بوی عید بیشتر می شود. بیش‌تر افراد شستشوی مبل در منزل را به حمل مبلمان به مراکز مبل شویی ترجیح می‌دهند. که این امر در مبل شویی کاملاً طبیعی است. شستشوی مبل نیز همانند سایر خدمات نیاز دانش فرد دارد. از جمله در امر شستشوی مبل نیاز به شناخت پارچه‌ مبل، مواد مبل شویی، دستگاه مبل شویی و حتی نوع لکه‌های مبل دارد. شستشوی مبل در منزل با قالیشویی و شستشوی فرش متفاوت است و از مواد شوینده مبل(شوینده مخصوص مبل شویی) استفاده می‌شود.

مراحل شستشوی مبل در منزل

مبلمان از مهم‌ترین وسایل خانه محسوب می‌شوند که زیبایی و پاکیزگی آن‌ها توجه بسیاری را به خود جلب می‌کند. در واقع در صورتی که رنگ مبلمان‌تان روشن است، لکه و سیاهی را به خوبی نمایش می‌دهد. از این رو شما باید هر ماه، زمانی را صرف شستشوی مبل در خانه کنید تا لکه ماندگار نشود و تمیز کردن مبل مشکل‌تر نشود.

۱- مبل را جاروبرقی بکشید

پیش از شستشوی مبل، باید آن را جاروبرقی بکشید. ممکن است رویه مبل پر از ذرات غبار یا حتی ذرات خوراکی باشد که حتی با چشم دیده نشوند. اما در صورتی که ذرات غبار را با جاروبرقی تمیز نکنید، ممکن است پس از شستشو، مبل سیاه‌تر شود.علاوه بر این، جارو کشیدن مبل کمک می‌کند تا ذراتی که بین دسته و گوشه و کنار مبل به جا مانده‌اند نیز کاملا پاک شوند. به یاد داشته باشید در صورتی که مبل‌تان کثیف است، بهتر است به جای جارو شارژی از جاروبرقی استفاده کنید، چرا که معمولا قدرت جاروبرقی بسیار بیشتر از جارو شارژی است. با این حال به منظور تمیز کردن هفتگی خانه و گردگیری مبل می‌توانید از جارو شارژی استفاده کنید.

۲- مبل را دستمال بکشید

در مرحله دوم باید مبل را دستمال بکشید و آن را گردگیری کنید. توصیه می‌کنیم به منظور بهبود و تسریع در کارتان می‌توانید از دستمال مرطوب استفاده کنید. دستمال مرطوب را روی دسته چوبی یا پایه مبل بکشید تا هرگونه آلودگی از مبل پاک شود.

۳- به مبل اسپری ضد حشره بزنید

بسیاری از مبل‌های کهنه اسیر موریانه و حشرات می‌‌شوند و به مرور زمان چوب و اجزای داخلی مبل از بین می‌روند. در صورتی که مبل‌تان محل تجمع یا لانه حشرات شده‌ است، به آن اسپری ضد حشره یا حشره کش بزنید تا حشرات از مبل خارج شوند. در صورتی که مبل‌تان نو و سالم است، نیازی به انجام این کار نیست. به یاد داشته باشید اگر حیوان خانگی یا فرزند کوچکی دارید، مبلی که به آن حشره کش زده‌اید را تا یک هفته از دسترس خارج کنید، چرا که ممکن است مواد شیمیایی برای آن‌ها مضر باشد.

۴- مبل را لکه گیری کنید

پیش از آن که به شستشوی کل مبلمان بپردازید، مبل را لکه گیری کنید، در غیر این صورت ممکن است لکه روی پارچه مبل ثابت باقی بماند و پاک نشود. لکه‌هایی همچون لکه شکلات یا غذا را باید به آهستگی با یک چاقو بردارید، سپس با یک دستمال آغشته به آب ولرم و صابون لکه را پاک کنید.

لکه‌ خون را می‌توانید با آب سرد پاک کنید. همچنین لکه‌ چای یا قهوه را می‌توانید با مقداری مایع ظرفشویی و آب سرد پاک کنید. منظور از پاک کردن لکه مبل، شستشوی کامل آن نیست. شما می‌توانید دستمال نخی یا اسفنج را آغشته به آب و حلال کنید تا لکه مبل پاک شود.

۵- مبل را با آب و سرکه تمیز کنید

پیش از هر چیز به یاد داشته باشید که مبل نباید کاملا خیس شود، چرا که ممکن است محتوای داخل آن خشک نشود یا از بین برود. از این رو شما تنها باید پارچه یا رویه مبل را تمیز کنید. به منظور شستشوی مبل کافی است مقداری آب را با سرکه سفید مخلوط کنید.

سرکه سفید یک پاک‌کننده غیر شیمیایی و قدیمی است که میزان حساسیت را به حداقل می‌رساند. سپس یک اسفنج تمیز بردارید و آن را در ترکیب آب و سرکه قرار دهید. پس از آن اسفنج را کمی فشار دهید تا آب اضافه از آن خارج شود و مبل خیس نشود. در مرحله بعد اسفنج را روی مبل بکشید و آن را تمیز کنید. در پایان یک دستمال خشک روی مبل بکشید تا سریع‌تر خشک شود.

۶- مبل را بخارشوی کنید

در صورتی که نمی‌خواهید از هیچ گونه مواد شوینده‌ای استفاده کنید، می‌توانید مبل را بخارشوی کنید. در این صورت مبل با بخار داغ تمیز و پاک می‌شود. این روش ساده‌تر از شستشوی مبل با سرکه است، اما ممکن است بخار داغ برای رویه مبل‌تان مناسب نباشد. در صورتی که می‌خواهید از استفاده از بخارشوی مطمئن شوید، گوشه یا قسمت پشتی مبل را با آن تمیز کنید تا شاهد نتیجه باشید.

شستشوی مبل
دستگاه شتشوی آقای مبل
شستشوی مبل

با وجود شرایط کنونی و همه‌گیر شدن ویروس کرونا در کشور، بیشتر افراد مبل شویی در منزل را به حمل مبلمان به مراکز مبل‌شویی ترجیح می‌دهند. با وجود شرکت‌های بسیاری که خدمات مبل شویی در منزل را ارئه می‌دهند، می‌توان با صرف هزینه‌ای کمتر، ضمن شستشوی مبلمان، در وقت نیز صرفه‌جویی کرده و از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا نیز جلوگیری کرد. اما لازم است پیش از اقدام به این کار ابتدا اطلاعاتی در این باره داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای خدمات مبل شویی در منزل انتخاب کنید.

دلایل اهمیت مبل شویی با دستگاه در منزل

برای نگه‌داری هرچه بهتر مبلمان و افزایش طول عمر آن‌ها، بهتر است که از دستگاه شستشوی مبل استفاده شود. از آن‌جا که قیمت دستگاه شستشوی مبل بالاست، بهترین راه سپردن مبلمان به شرکت‌های ارائه‌دهنده مبل شویی است. متخصصین مبل شویی در منزل با بررسی دقیق مبلمان شما و پارچه و چوب آن، بهترین دستگاه‌ها و فرچه‌ها را برای شستشوی آن انتخاب می‌کنند و به‌همین‌خاطر مبلمان شما کمترین آسیب ممکن را خواهد دید. از سوی دیگر انتخاب و استفاده از مواد شوینده‌ی نامناسب می‌تواند آسیب‌هایی جدی به مبلمان وارد کند که در این‌صورت احتمالا شما ناچار به تعویض مبلمان خواهید بود، ولی با شرایط اقتصادی کنونی خرید مبلمان امری نه چندان سهل به حساب می‌آید. پس بهترین و عقلانی‌ترین کار این است که شما شستشوی مبلمانتان را با هزینه‌های به‌مراتب کمتر از خرید مبلمان، به متخصصان مبل شویی آقای مبل بسپارید.

شستشوی مبل
شستشوی مبل
شستشوی

مبل شویی در منزل چه قدر زمان می‌برد؟

اگر خودتان بخواهید کار مبل شویی در منزل را انجام دهید، قطعا این پروسه زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. ولی اگر این کار را به متخصصان این زمینه و شرکت‌هایی که خدمات مبل شویی در منزل را ارئه می‌دهند، بسپارید این پروسه در ۱ تا ۲ ساعت به اتمام خواهد رسید. خشکشویی مبلمان نیز بلافاصله پس از شستشوی آن‌ها با دستگاه‌ها انجام می‌شود و شما پس از اتمام کار قادر به استفاده از مبلمان خواهید بود. البته لازم است بدانید که شستشوی انواع مختلف مبلمان به جنس و تعداد آن‌ها نیز بستگی دارد. به‌عنوان مثال شستشوی مبلمان چرم به‌دلیل حساس‌تر بودن زمان بیشتری می‌گیرد.

شستشوی مبل
شستشوی مبل
شستشو مبل

شستشوی مبلمان با دستگاه مبل شویی

در اولین مرحله بخار خارج شده از دستگاه مبل شویی با درجه حرارت بالا بر روی مبلمان می‌نشیند. این کار برای از بین بردن ذرات گرد و غبار روی مبلمان انجام می‌شود. از طریق بخار دستگاه‌ها شما می‌توانید ذرات ناسالم و کثیف روی مبلمان را به کلی از بین ببرید و هیچ‌گونه خیسی و آلودگی روی مبل باقی نگذارید. این مرحله از کار که «بخارشویی مبلمان» نام دارد، مبلمان به‌طرز قابل توجهی تمیز می‌کند.سپس مبلمان شما با استفاده از مواد شوینده مناسب، مانند شامپوی خشک و فوم‌های شستشو با فشاری قابل کنترل شسته می‌شوند. محلول‌های فوم با فشار روی مبل نشسته و روی لکه‌ها متمرکز می‌شوند و به‌گونه‌ای با لکه‌ها مبارزه می‌کنند. به‌سبب قابل کنترل بودن میزان فشار کف و شوینده‌ها، احتمال آسیب پارچه مبلمان براثر رطوبت به کمترین مقدار می‌رسد.

شستشوی مبل
شستشوی مبل
شستشوی مبل

خشکشویی مبلمان با دستگاه در منزل

برای خشک کردن و پاک کردن فوم‌هایی که برای شستشو روی مبلمان ریخته شده، از قسمت مکنده دستگاه مبل‌شور استفاده می‌شود. همه کثیفی‌های مبلمان به همراه آب و کف توسط دستگاه مکیده می‌شوند و به مخزن آب‌های کثیف دستگاه منتقل می‌شوند. مرحله خشکشویی مبلمان نیز مرحله‌ای مهم به حساب می‌آید ونیازمند تبحر و تخصص در این زمینه است. زیرا در صورت باقی ماندن رطوبت در مبلمان ممکن است به پارچه آن‌ها آسیب‌های جدی وارد شود و یا حتی منجر به پوسیدگی پارچه شود.

با سپردن مبلمان خود به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات مبل شویی در منزل می‌توانید از پاکیزگی مبلمان بدون آسیب به آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

شستشوی مبل
شستشوی مبل
شستشوی مبل

مزایای مبل شویی در منزل

با وجود شرایط فعلی در کشور و گسترش ویروس کرونا قطعا منطقی‌ترین انتخاب برای شستشوی مبلمان، مبل شویی در منزل است. مبل‌شویی در منزل علاوه بر پیشگیری از کرونا، مزایای دیگری نیز دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. صرفه‌جویی در زمان و هزینه
 2. داشتن اطلاعات کافی سرویس‌دهندگان در مورد انواع مبل
 3. استفاده از شوینده‌های مناسب هر جنس از مبلمان
 4. استفاده از فرچه‌های متناسب با هر نوع مبلمان
 5. کنترل درجه حرارت فوم شستشو و غلظت آن
 6. نظافت محل پس از اتمام کار مبل‌شویی در منزل
 7. پاسخگویی صریح و منطقی سرویس‌دهندگان به مشتری
 8. ازبین بردن تمام آلودگی‌های پیدا و پنهان مبلمان با استفاده از دستگاه‌های مبل‌شویی
 9. خشک شدن هرچه سریعتر مبلمان
شستشوی مبل
شستشوی مبل
شتشو با سرکه