شستشوی مبل

شستشوی مبلمان

شستشوی مبل

مبل ها تأثیر زیادی در آراستگی منزل دارند اما در صورتی که مبل ها کثیف و پر از لکه باشند، زیبایی منزلتان را از بین می برند. بسیاری از افراد روش تمیزکردن مبل در منزل را نمی دانند و نظافت مبل را یکی از مشکل ترین بخش های نظافت منزل می دانند.

شستشو مبل

شستشوی مبل اصولی دارد که اگر این اصول را رعایت نکنید و تمیز کردن مبل را به طور صحیح انجام دهید، به پارچه ی مبل آسیب می رسد .بنابراین روش تمیزکردن مبل در منزل را بیاموزید.

هزینه شستشوی مبل و فرش در منزل

شستشوی مبلمان
  • شستشوی مبل7 نفره 175/000 تومان

  • شستشوی فرش ماشینی متری 10/000 تومان

  • شستشوی فرش دستبافت،ابریشمی متری 15/000 تومان

  • شستشوی موکت متری 7/000 تومان

شستشوی یک فرش رایگان

شستشوی پارکت، سرامیک، لمینت، تاتامی

محافظ ریشه فرش(برای فرش های دستبافت و ماشینی خشکشویی فرشهای مساجد)(متری 7/000)

خشکشویی فرش نمازخانه ارگانها،ادارات، شرکتها، سینماها(متری 7/000)

نکته :

تمام شستشو ها با شامپو خارجی انجام می پذیرد با دستگاه داخل منزل و یا محل کار در کمتر از یک ساعت کاملاً تمیز و خشک تحویل داده میشود.

سرویس به تمام نقاط تهران، کرج و حومه انجام پذیر می باشد.

دلایل نیاز به مبل شویی

مبل شویی توسط آقای مبل با استفاده از دستگاه رادکتور و شامپوی تگزافن انجام می‌شود. خشکشویی مبلمان توسط افراد حرفه‌ای و متخصص انجام می‌شود. نوع سختی فرچه متناسب با جنس پارچه‌ی مبلمان شما انتخاب می‌شود به‌این‌ترتیب آسیبی به پارچه مبلمان شما نمی‌رسد. فوم‎های سرد و گرم که در ساخت مبل استفاده می‌شود نیز یکی از دلایل انتخاب فرچه‌های سخت و نرم می‌باشد.
مبل‌ها و میزها بخشی از منزل ما هستند که امکان کثیف شدن آن‌ها بسیار زیاد است.
همچنین این‌ها از وسایل لوکس و تقریباً گران ‌قیمتی به شمار می‌روند که امکان تعویض آن‌ ها را به خاطر کثیف شدن با مشکل مواجه می‌کند. همچنین تا زمانی که شما می‌توانید از خدمات تخصصی آقای مبل برای خشکشویی مبلمان استفاده کنید تعویض آن ‌ها کار اشتباهی است. اگر مبل شما کیفیت و کارایی لازم را دارد برای تمیز کردن آن با آقای مبل  تماس بگیرید. مبلمان شما مثل روز اول تمیز شده و بدرخشد. خدمات خشکشویی مبلمان کلیه آلودگی‌ها را از تمامی زوایای مبل پاک و جدا می‌کند.
این کار توسط دستگاه‌های مخصوص خشکشویی مبل انجام می‌شود.

مبل شویی
مبل شویی
شستشوی مبلمان

نحوی شستشوی مبلمان

مبل ها را به سه طریق می شود شست. یکی از آن ها استفاده از بخارشوی است. شما می توانید با بخارشوی، پارچه مبل هایتان را کاملا تمیز و ضدعفونی کنید. راه دوم استفاده از محلول آب ولرم و شامپو است. به این ترتیب شما پس از حاضرکردن این محلول باید ابر یا اسفنجی بزرگ را به آن آغشته کنید و روکش مبل ها را با این ابر کف آلود تمیز کنید. بعد از آن ابر خیس دیگری را روی پارچه مبل بکشید تا کف سطح پارچه از بین برود. در همه ی روش های شستشوی مبلمان باید مراقب باشید چوب مبل ها خیس نشوند. چوب در اثر مرطوب شدن به سرعت پوسته پوسته و سفید می شود و به مرور زمان ترک می خورد. روش سوم سپردن کار شستشوی مبل ها به مراکزی است که این کار را انجام می دهند. پس از شستن مبل ها سعی کنید آنها را بوسیله ی سشوار خشک کنید تا پارچه ها از بین نروند و چروک نشوند.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

نحوی شستشوی مبل با دستگاه

شستشوی مبل با دستگاه توسط یک دستگاه مکانیزه انجام میشود که جهت نظافت و شستشوی انواع مبل طراحی و ساخته شده است. در این دستگاه مخازن آب تمیز و آب کثیف بصورت جدا از هم قرار دارد و یک کمپرسور به منظور تولید کف و یک موتور مکنده قدرتمند دو یا سه مرحله ای جهت مکش آلودگی ها در دستگاه وجود دارد. از مهم ترین ویژگی های دستگاه شستشوی مبل تولید فوم (کف) است که به دلیل داشتن چگالی کم روی سطوح باقی می ماند. کف تولید شده توسط کمپرسور غلظت بالایی دارد که به علت قدرت پاک کنندگی بالا باعث شستشوی قدرتمند سطوح می شود و از نفوذ آب به داخل صندلی یا مبل جلوگیری می نماید. این فوم به خوبی آلودگی ها را در خود حل می کند و با استفاده از قدرت مکش دستگاه مبل به سرعت خشک می شود. برخی از مدل های این دستگاه به سیستم گرمایش مجهزند که میتوانند کف با درجه حرارت بالا تولید کنند و کیفیت شستشوی مبل را افزایش می دهند زیرا آب گرم و یا فوم گرم از توانایی بالایی در حل کردن چربی ها و آلودگی های الکترواستاتیک برخوردار هستند.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

طریقه ی شستن مبل با بخارشو

یکی از ابزارهای بسیار مفید برای شست و شوی مبلمان بخارشو است. برای استفاده از بخار شو باید قسمت شامپو را روی مبل قرار داده و نازل را روی پارچه قرار دهید و سپس دکمه را فشار دهید تا مواد پاک کننده آزاد شوند و سپس مانند کشیدن جارو برقی، در سطح مبل حرکت کنید. باید توجه کنید که به آرامی حرکت کنید تا توزیع شامپو در سطح مبل متعادل باشد.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

طریقه ی شستن مبل با سرکه

یکی از پاک کننده های بسیار قوی و در عین حال طبیعی سرکه است. این ماده پاک کننده به علت طبیعی بودن مضراتی که مواد شوینده صنعتی می‌توانند به الیاف پارچه مبلمان شما وارد کنند را ندارند. مواد صنعتی غالبا بوی آزار دهنده ای دارند. پاک کردن مبلمان و زمین خانه‌تان با سرکه به شما کمک می‌کند که هم وسایلی تمیز داشته باشید و هم آسیب کمتری به خود و محیط وارد کنید.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

استفاده از شامپو برای شستن مبل

یکی از موادی که برای شست و شوی مبل ها مورد استفاده قرار میگیرد شامپوی مخصوص مبلمان است. در انتخاب شامپو باید توجه کنید که شامپویی که استفاده می‌کنید، با الیاف و مواد سازنده‌ی مبلمان یا فرش‌های شما سازگاری داشته باشد و دارای فرمولاسیون مناسبی باشد تا تار و پودشان خراب نشود و رنگ‌های مختلف الیاف باهم ترکیب نشوند و سلامت و لطافت مبل‌ها حفظ شود.

برای شست وشوی مبل های پارچه ای بهترین روش همین استفاده از شامپو است. برای این کار در یک ظرف مقداری شامپو مبل ریخته و با یک پارچه نرم و مقاوم، مبلمان را شست وشو دهید. باید در نظر داشته باشید که شامپو آلودگی را از بین می برند اما چون مبل پس از آ ن دیگر آ ب کشی انجام نمی شود و در آن مواد شوینده باقی می ماند و خشک می شود، این می تواند باعث پخش ذرات آلودگی در سطح مبل شود. لذا توصیه می شود بعد از شامپو کردن مبل هایتان، با یک بخارشور یا جاروبرقی معمولی، ذرات آلوده روی مبل ها را از بین ببرید. توجه داشته باشید قبل از شستن تمام مبلمان قسمتی از مبل را شسته و امتحان کنید که پارچه مبل رنگ ندهد.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

شتشوی مبل را با اطمینان به آقای مبل بسپار

اگر این روزها به بازار فروش مبلمان گذارتان افتاده باشد حتما از هزینه سرسام آور خرید مبلمان شوکه شده اید. البته معمولاً یک دست مبل با کیفیت سال های زیادی دوام دارد و به این زودی ها از ریخت نمی افتد. اما برخی کارها طول عمر مبلمان را کاهش می دهد. برای مثال شستن مبل ها با استفاده از شوینده های خانگی منجر به آسیب جدی به این لوازم شده و ضرر مالی زیادی به همراه دارد. مبل ها را نباید با آی فراوان و پودر و … تمیز کرد. این کار مبلمان نفیس تان را نابود می کند. علاوه بر پارچه رویه، اسفنج و حتی اسکلت مبل ها هم در اثر رطوبت زیاد دچار مشکل می شوند. شستشوی مبل با دستگاه مبل شور مطمئن ترین راه برای نظافت و تمیز کردن آلودگی های روی مبلمان است.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

هزینه شستشوی مبل در منزل

خدمات شستشوی مبل در محل یکی از سرویس های کاربردی در سامانه خدمات منزل آقای مبل  است که در محدوده شهر تهران فعالیت دارد. اگر به دنبال بهترین مبل شویی در تهران هستید با ما تماس بگیرید. هزینه شستشوی مبل و خدمات شستشوی مبل در آقای مبل بکسان در نظر گرفته شده است.

خدمات شستشوی مبل آقای مبل شامل شستشوی مبلمان منازل و شستشوی تشک خوشخواب با دستگاه مبل شورمی باشد. همیاران آقای مبل  خدمات بهترین مبل شویی در تهران را برای همه مناطق ارائه می دهند. علاوه بر هزینه کم شامل تخفیف و شتشوی یک فرش رایگان نیز می باشد. پس با آقای مبل تماس بگیر و با اطمینان کامل و کمترین هزینه مبلهای خود را مثل روز اول تماشا کن و لذت ببر

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

عوامل موثر بر هزینه شستشوی مبل

عوامل زیادی هستند که می توانند روی روش شستشوی مبل و همچنین خدمات شستشوی مبل تاثیر بگذارند. چنانچه روش شستشوی مبل تغییر کند، امکان تغییر در هزینه های دریافتی نیز وجود دارد.

اندازه و تعداد قطعات مبلمان

هزینه شستشوی مبل با توجه به تعداد ست مبلمان و همچنین پشتی ها و نشیمن های جدا شونده محاسبه می شود. هر چه اندازه مبلمان و قطعات آن بیشتر باشد، ماده شوینده و شامپو نانو بیشتری برای شستشوی مبل، استفاده شده و زمان اجرای کار نیز افزایش پیدا می کند. بدون تردید تعداد پشتی ها و نشیمن های جدا شونده روی زمان شستشو و قیمت ها  اثر گذار است. هر چه لوازم جانبی بیشتر باشد، اندکی هزینه ها بیشتر خواهد شد. ونگران هزینه نباشید آقای مبل به فکر جیب شما هست.

جنس پارچه مبل

روش شستشوی مبل پارچه ای با پارچه های نفیس به لحاظ حساسیت کمی متفاوت است. به طور حتم انواع مبلمان چرمی نیاز به دقت بیشتری برای شستشو دارند. از طرفی هزینه شستشوی مبل و مبلمان آنتیک و عتیقه با توجه به ارزش بالای مبلمان، متفاوت تر از مبلمان پارچه ای است. برای شستشوی مبلمان آنتیک به کارگیری برخی اصول خاص ضروری است. استفاده از شامپو نانو و یا شوینده های خارجی قیمت متفاوتی داشته و تاثیر مستقیم روی قیمت ها دارد.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

هزینه شستشوی مبل و لکه گیری

خانواده هایی که از حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه نگهداری می کنند از مشتری های دائمی خدمات شستشوی مبل هستند. به همین منظور آقای مبل  در اقدامی مشتری پسند، پکیج های ماهانه نظافت و لکه بری را با قیمت بسیار مناسب در نظر گرفته است. راهکارهای لکه بری و روش شستشوی مبل پارچه ای لک شده بسیار متفاوت هستند. انتخاب شیوه شستشو و مواد شوینده مناسب برای پاک کردن لکه های سخت تاثیر مستقیمی بر روی نرخ تمیزکاری دارد.

شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان
شستشوی مبلمان

کلام آخر

شستن انواع مبلمان پارچه ای را به حرفه ای ها بسپارید. خدمات شستشو به همراه لکه بری و سفیدشویی با دستگاه و در حضور مشتری انجام می شود. این سرویس شامل شستن مبلمان ساده و تختخوابشو، شستشوی تشک خوشخواب، پشتی و کوسن مبلی می شود. در هر کجای تهران که زندگی می کنید سفارش خود را به رایگان از طریق سایت آقای مبل اعلام  کنید. قبل از ثبت سفارش، حتماً از چند شرکت خدماتی دیگر قیمت بگیرید. کیفیت خدمات و قیمت های باورنکردنی آقای مبل را با سایرین مقایسه کنید. ما به کیفیت کار همیاران خود اطمینان داریم بنابراین می توانید در صورت عدم رضایت از کار، هیچ مبلغی پرداخت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =