مبل سلطنتی(استیل)

ست کامل مبلمان سلطنتی

مبل سلطنتی

مبلهای سلطنتی به دلیل منبط کاری زیادی که دارند فضای زیادی را در منزل می گیرند بنابراین شما مشتری عزیز با توجه به فضای منزلتان می توانید سفارش دهید.اکثراً قالب ست مبلهای سلطنتی 9 نفره و 7 نفره می باشد.

ست کامل مبلمان سلطنتی(استیل)

ابتدا لازم به ذکر است که نام دیگر مبل سلطنتی مبل استیل نیز گفته می شود. یکی دیگر از دسته های مبلمان بعد از مبل کلاسیک و مبل راحتی مبل سلطنتی می باشد. مبل سلطنتی بهترین انتخاب برای مهمانی ها می باشد زیرا که جلوه زیبای را به سالن پذیرای شما می بخشد. مبلمان سلطنتی از ترکیب کاناپه 3 نفره+ 2 عدد تک نفره+ 2 عدد میزبان+ جلو مبلی + عسلی و شزلون + درازکش می باشد که انتخاب شزلون درازکش به صورت جداگانه سفارش داده می شود. که بستگی به فضا و سلیقه شما  دارد. اگر فضای کمتری در منزل دارید می توانید از مبل میزبان سلطنتی به تعداد بیشتر از ترکیب استفاده کنید قالب مبلهای سلطنتی طوری ساخته شده که شما اگر فضای منزل را در نظر بگیرد به راحتی می توانید سفارش بدهید. و با چیدمان آن در منزل خود لذت ببرید.

تفاوت مبل سلطنتی با مبل کلاسیک

 • منبط کاری که روی مبل کلاسیک انجام شده کمتر از طراحی و منبط کاری است که روی مبل سلطنتی به کار رفته است.
 • منبط کاری و ریزه کاری در مبلمان سلطنتی خیلی ظریف تر و حساس تر از مبل کلاسیک می باشد.
 • در مبلهای سلطنتی تاج ساخته شده و بیشتر منبط کاری روی تاج مبلمان بکار رفته که کار بسیار ظریف و حساسی می باشد و زمان بسیار و دقت زیاد می خواهد.
 • مبل سلطنتی از مبل کلاسیک سنگین تر است و این سنگینی به دلیل متریالی است که در مبل سلطنتی بیشتر به کار رفته است.

ویژگی های مبل سلطنتی

 • یکی از ویژگی های مبل سلطنتی استفاده از چوب راش، سفید و گردو است که در دسته ها، پایه ها، تاج ها و وسط مبل به کار می رود.
 • ارتفاع پایه های مبلها  طوری اندازه و طراحی شده که هم زیبائی خود را حفظ کند و هم لق نزند و نشستن روی مبل راحت باشد.
 • پارچه ، ابر و فومی است که در این مدل مبل سلطنتی به کار رفته است فوم به کار رفته کمتر از فومی است که در مبل راحتی به کار می رود. فومی که در مبل سلطنتی به کار رفته فوم سرد می باشد. پارچه مبل سلطنتی اگر دوخت آن یک تیکه باشد تمیز کردن آن راحتر است.
 • یکی از دلایلی که باعث عمر زیاد مبل سلطنتی می شود به کار بردن چوب راش در ساختار آن و فوم سرد می باشد.
 • جذابیت مبل سلطنتی در خانه های متراژ بالا و تشریفاتی می باشد چرا که جای بیشتری نسبت به مبلهای دیگر می گیرد و ارتفاع بلندتری دارند البته زیبای خاص خود را دارد و جلوه خانه شما را زیباتر می کند.
 • تشک مبل سلطنتی(استیل) به صورت دوبل به کار می رود که این دوبل بودن باعث عمر زیاد مبلمان می شود

رنگ و ورق کاری مبلمان سلطنتی(استیل)

برای خرید مبلمان سلطنتی به رنگ و ورق کاری در مبلمان سلطنتی بسیار دقت کنید زیرا که همین انتخاب رنگ شما باعث جلوه دار شدنه پذیرائی شما می شود. بیشترین رنگی که در مبل سلطنتی استفاده می شود رنگ طلائی و قهو های می باشد اما شما مشتری گرامی برای اینکه خیالتان از انتخاب رنگ راحت باشد به ترکیب رنگ منزل تان توجه کنید مثلاً رنگ دیوار، پرده …….. و رنگ مبل خود را انتخاب کنید. در مبلمان سلطنتی از دو روش رنگ استفاده می شود ابتدا از رنگ پلی استر که در برابر حرارت و رطوبت مقاومت بالای دارد و دوم اینکه ورق کاری می شود که معمولاً از ورق طلا استفاده میکنند که خیلی نازک می باشد. و از رنگ های مسی، طلای و نقره ای که باعث جلوه بخشیدن به ظاهر مبل می شود نیز به کار می رود.

پارچه مبلمان سلطنتی

علاوه بر کلاف و چهار چوب مبل که استحکام و کیفیت تاثیر زیادی دارد پارچه مبلی نیز در جلوه  زیبای مبلمان تاثیر بسیار دارد. اخیراً از پارچه های نانو یا ترک برای مبل های سلطنتی استفاده می شود در مبلمان سلطنتی پارچه ای باید انتخاب شود که آب به داخل فوم نفوذ نکند و همچنین ضد لک، ضد چروک و ضد بو باشد و به سادگی رنگ خود را از دست ندهد و یا راحتر قابل شتشو باشد. و اگر شما از پارچه های با هزینه کمتر انتخاب میکنید حتماً از کاور پلاستیکی و یا کاور پارچه ای برای روکش مبلمانتان استفاده کنید تا دوام بیشتری داشته باشد. اصولاً از پارچه های نانو، مخمل و پوست اسبی استفاده می شود. که باز هم انتخاب پارچه به عمهده شما مشتری عزیز می باشد.

چگونه مبلمان سلطنتی را تمیز کنیم

 • پاکسازی یعنی جارو کشید تمام لایه های تشک مبل با جارو برقی و یا جارو شارژی
 • کشیدن برس (برس های مخصوص مبل و یا فرچه یقه شو) طوری باید کشیده شود که به پارچه مبل آسیب نرساند.
 • برداشتن پرزها و یا موهای که به تشک مبل چسبیده است.
 • از غلتک های مخصوص نظافت مبل نیز می توان استفاده کرد.
 • اگر هزینه تهیه وسایل گفته شده برای نظافت مبل را ندارید نگران نباشید می توانید از توری های قدیمی استفاده کنید بدین صورت که که توری را کمی نمناک کرده و به صورت افقی یا عمودی بکشید.
 • سپس می رویم سراغ جاهای که پارچه مبلی ندارد مانند دسته ها، پایه ها و تاج مبل برای نظافت سطوح غیر پارچه اگر مبلمان شما فلزی بود از تمیز کردن مواد مخصوص مبل فلزی استفاده کنید و اگر چوبی بود از تمیز کننده مخصوص مبل چوبی استفاده کنید حتی می توانید از اسپر های مخصوص نظافت مبل برای سطوح غیر پارچه استفاده کرد و اگر شما مشتری عزیز هزینه تهیه مواد گفته شده برای نظافت را ندارید باز هم نگران نباشید داخل یک ظرفی که حالت اسپر پاش باشد خیلی کم مواد شویند سیف و مقداری آب سرد را باهم قاطی کرده ودر محلی که سطوح پارچه ندارد بپاشید و با یک  دستمال نخی که پرز ندهد تمیز کنید و از نظافت آن لذت ببرید.

 

قیمت مبلمان سلطنتی(استیل)

به دلیل متریالی که در ساخت مبل ها به کار رفته و پارچه و رنگی که مد نظر شما مشتری عزیز می باشد با مبلهای دیگر تبادل قیمت دارد قیمت مبلمان سلطنتی از مبل راحتی و مبل کلاسیک بالاتر است بدین صورت دقیق نمی توان قیمت آن را بیان کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =