مبل راحتی

ست کامل مبلمان راحتی

مبل راحتی

مبلمان راحتی

حتماٌ توضیحات فراوانی در مورد مبل راحتی شنیده و یا خوانده اید و دیگر حوصله خواندن ندارید ولی بدانید با مطالعه مبلمان راحتی در سایت آقای مبل دیگر سوالی برای شما پیش نخواهد آمد چرا که با خواندن این مطالب اطلاعات کافی پیدا خواهید کرد و خیلی راحتر می توانید مبل راحتی خود را خریداری کنید.

استحکام مبل راحتی را تست کنیم

مبلی که خریداری میکنید نباید خیلی سنگین و یا خیلی سبک باشد اگر مبل راحتی را بلند کردید و حس کردید که خیلی سبک است بدانید از مواد ارزان و بی کیفیت تهیه شده است و اگر خیلی سنگین بود بدانید داخل آن از تکه چرم های خشک و خورده فوم وابر …. استفاده شده است.یک مبل راحتی مناسب مبلی است که پایه های آن از چوب راش، سفید و یا گردو استفاده شده باشدو فوم به کار رفته در آن فوم سرد 30 یا 35 اچ آر باشد. شما هنگام نشستن روی مبل راحتی مناسب دقیقاً متوجه خواهید شد که همان مبلی است که از لحاظ کیفیت مورد پسند شما است.

چیدمان مبلمان راحتی با فضا منزل

مبل راحتی چون در مدلهای مختلف ساخته شده است اگر فضای که مناسب چیدمان است را در منزل خود بیابید خیلی راحتر می توانید خرید کنید و با آرامش استفاده کنید. و حتی عزیزانی که فضای منزلشان کوچک است و هم توان خرید مبل سلطنتی و مبل کلاسیک را ندارند می توانند مبل راحتی خریداری کنند و با انتخاب از مدلهای گوناگون مبل راحتی دکوراسیون زیبا و آرام بخشی را در منزل خود بوجود بیاورند.

ویژگی های مبل راحتی

  • ارتفاع پشت مبل راحتی باید طوری باشد شانه ها و قسمتی از گردن را محافظت کند و طوری پوشش گرفته باشد که هنگام نشستن کمر گود نیافتد.
  • ارتفاع مبل نسبت به زمین باید طوری باشد که پاها خم و یا آویزان نباشد که در هر دو صورت دچار درد عضلانی خواهید شد. چنان باید باشد که کف پا ثابت در زمین باشد و راحتی را هنگام نشستن احساس کنید.
  • مبلمان راحتی طوری ساخته شده است که متناسب با هر اندازه و فضای منزل شما می باشد.
  • مهمترین ویژگی مبلهای راحتی اینست که از مدلها و طرحهای مختلفی ساخته شده است تا شما هموطن گرامی برای خرید آن با مشکل مواجه نشوید.

پارچه مبلی راحتی

برای مبل راحتی پارچه های زیادی به نام های مختلف استفاده می شود. چون انتخاب پارچه مبل راحتی به عهده مشتری می باشد و شما عزیزان نیز با سبک و دکوراسیون منزل خود آن پارچه را انتخاب می کنید اگر می خواهید دوام مبل شما زیاد باشد مخصوصاً که استفاده مکرر از آن مبل را دارید پارچه ی انتخاب کنید که مقاومت زیادی داشته باشد . هنگام نشستن های طولانی دچار ساییدگی و یا پاره نشود، پرز ندهد و در مقابل آب و لکه مقاوم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − دو =